ابتدایی ترین و البته مهم ترین نکته ای که شما در راه اندازی یک رستوران صنعتی باید به آن دقت کنید نظافت است این بخش بسیار ضروری است زیرا به طور مستقم بر سلامتی مشتریان موثر است رعایت بهداشت و نظافت تنها به تمیز کردن آشپزخانه محدود نمی شود این که شما از مواد درجه یک غذایی استفاده کنید و یا این که به صورت روزانه و تازه غذا تهیه کنید نیز جزوی از رعایت کردن نظافت است . این عامل می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری بگذارد.

پایه کباب پز

کارکردن در مدت زمان طولانی بدون رعایت کردن فرم استاندارد بدنی می تواند بسیار خسته کننده باشد و در دراز مدت مشکلات زیادی برای شکل بدن به وجود بیاورد برای مثال درست کردن کباب است اگر کباب پز شما ارتفاع مناسب را نداشته باشد به مرور زمان آشپز را خسته کرده و این نکته می تواند حتی در کیفیت غذا نیز تاثیر بگذارد. پایه کباب پز یک وسیله ی ساده اما کاربردی است که در هر آشپزخانه ی صنعتی که دارای کباب پز است مورد استفاده قرار می گیرد.

کباب پز گازی ۴۰ سانتی ایستاده

این که شما یک رستوران اصیل ایرانی داشته باشید و کباب را در منوی رستورانی خود جای ندهید یعنی تعداد زیادی از مشتریان را از دست داده اید برای تهیه کباب های مختلف نیز شما به تجهیزات مختلف نظیر کباب پز گازی ۴۰ سانتی ایستاده نیازمند هستید که البته این تنها یک نوع از انواع مختلف کباب پز ها می باشد که فضای کمی اشغال کرده و برای آشپزخانه های کوچک مفید است . این وسیله با ارتفاع مناسبی که دارد آشپز را خسته نخواهد کرد.

فر ساندویچی ۸ کاره

رستوران ها و یا تهیه غذاهای کوچک و به طور کلی مکان هایی فضای چندان بزرگی برای طبخ غذا ندارند باید از وسایلی استفاده کنند که جای کمی اشغال کند و در عین حال بتوان به کمک آن چندین نوع غذا را طبخ کرد. فر ساندویچی ۸ کاره یکی از این وسایل است شما با تهیه این وسیله نیازی به تجهیزات مختلف نخواهید داشت و به کمک این دستگاه می توانید غذاهای مختلفی به طور همزمان طبخ کنید این وسیله از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.